שחזור נתונים מדיסק קשיח פגום

שחזור מידע – שחזור נתונים מדיסק קשיח פגום

במחשב נייד או נייח או בכונן גיבוי חיצוני USB זה קורה המון וזו תקלה מאוד נפוצה שהדיסק הקשיח נשרף. הדיסק הקשיח שעליו יושב כל מה שנמצא על המחשב כמו תוכנות, מסמכים, מוזיקה סרטים וכל מה שעולה על הדעת יושב שם, כך שאם התקלקל הדיסק אין מה לעשות, לא ניתן לתקן אלא לשחזר בלבד וזה בעיה רצינית.

כמובן מי שרוצה לשחזר חומר יעשה זאת רק אם מדובר בחומר חשוב מאוד ורגיש מאוד ואם החומר אינו חשוב מה שצריך לעשות זה פשוט לרכוש הארדיסק חדש דרך טכנאי מחשבים, להתקינו בתוך המחשב ולהתקין את ווינדוס מחדש.

טכנאי מחשבים תל אביב

דיסק קשיח לא ניתן לתקן אלא לרכוש חדש בלבד. במאמר זה נדבר על מורכבות שיחזור הדיסק הקשיח, עלויות, ואת החובה שיש בגיבוי קבצים עם דיסק חיצוני כדי שלא יגיע מצב שצריך לשלם אלפי שקלים.

אז המחשב לא עובד והמערכת אינה מגיבה, טכנאי מחשבים מגיע עד לבית הלקוח ושם עושה את בדיקת הסקטורים הפגומים.
מהם סקטורים? הארדיסק של 500 גיגה לדוגמא בנוי מחלקיקים, מיליארדי חלקיקים ומספיק שיהיה מכל המיליארדים סקטור אחד פגום, המערכת לא תעלה.
טכנאי מחשבים מנוסה מעביר סריקה שבה הוא מאתר סקטורים ומוודא שיש תקלה בדיסק הקשיח, סריקה עם תוכנה מיוחדת וכל מה שנותר הוא להתפלל שניתן להציל את הדיסק.
לפעמים זה ניתן, הסריקה מאתרת סקטורים ומתקנת אבל ברוב המקרים אי אפשר לתקן.

מעבדת מחשבים

השיטה שהיא שלב שני זה להוציא את הדיסק הקשיח מהמחשב ולחבר אותו בצורה עקיפה למחשב אחר ולנסות לחלוב ממנו את כל הנתונים החוצה למחשב אחר שזה בעצם גיבוי.
אם הדיסק הקשיח אינו מסתובב או מתקתק ועושה רעשים אז צריך לקחת אותו למעבדה מקצועית המתמחה בשחזור נתונים, עם כל הצער שבדבר זה עולה המון כסף.

לטכנאי מחשבים אין את הכלים והמכונות הדרושות אבל יעשה למען הלקוח את השירות של לקחת את הדיסק למעבדה, במעבדה הבדיקה היא חינם שם יינתן הצעת מחיר ללא התחייבות.

תיקון דיסק קשיח

בהחלט ניתן להמנע מלהגיע למצב שצריך לשלם אלפי שקלים בכך שרוכשים כונן קשיח חיצוני USB בנפח 1000 גיגה או יותר (עולה בערך 250-320 שקלים) ומגבים את כל היקר לכם.
כמובן שקורה באותה המידה שדיסק קשיח חיצוני נפגם כמו פנימי אבל על כך נדבר במאמר אחר.

עלויות שחזור מידע מדיסק קשיח

ישנם כל מיני מצבים שהדיסק הקשיח שלכם מגיע לבדיקה, במאמר זה ננסה לתמחר כל מצב.

דיסק קשיח פנימי\חיצוני שהמחשב לא מזהה:

המצב הקל ביותר שבו הדיסק אינו משמיע קולות חריגים רק המחשב אינו מזהה חיבור חשמל או נתונים.
התמחור כאן הוא 300 שקלים אם רק צריך להחליף קופסא לחיבור USB חדש או 500 שקלים אם צריך להפעיל תוכנות מיוחדות לשחזור מידע. רק אם הדיסק לא עושה רעשים של תקתוקים!!

דיסק קשיח מתקתק\מצפצף:

500GB=350$

1000GB=400$

2000GB=500$

3000GB=570$

מחירים לא כוללים מע"מ.
הדיסק הקשיח שלכם יישלח ע"י טכנאי מחשבים למעבדת מחשבים בסין שם יש מכונות מיוחדות לשחזורי מידע ב90% הצלחה. המחירים שנוקבו כוללים משלוח הלוך חזור לסין.
במצב של דיסק שרוט שלא ניתן לשחזר ממנו מידע אין חיוב כלל.

המחירים בסין הם זולים מהמחירים לשחזור מידע בישראל ב50 אחוזי חסכון, ייעוץ בחינם וליווי לכל אורך התהליך. בתהליך תהיה הוכחה ללקוח שהחומר שוחזר ע"י צילומי מסך של תיקיות המוכיחות שהחומר שוחזר בהצלחה.

שחזור נתונים ושחזור מידע מדיסק קשיח הוא הכרחי רק אם החומר בו רגיש ולפני שטכנאי מחשבים מקצועי מחליט לשלוח את הדיסק לסין , ייבצע את כל הבדיקות במעבדה איך ניתן לשחזר מידע ללא עלויות כבדות!

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242