מעבדת תיקון מחשב נייד

תיקון מחשב בשליטה מרחוק
מאוד חשוב לשמור על המחשב הנייד שלכם ממגוון רחב של מכות ונפילות. מחשב נייד הוא לא מחשב נייח שעומד באותו במקום ולא זז כמעט אף פעם, מחשב נייד זז מידי יום ומידי שעה.
בדרך כלל המחשב בנוי מפלסטיק שהוא יחסית לא יקר, לעומת זאת יש מחשבים שהם יקרים לעומת המחשבים הניידים הפשוטים, שימוש בחומרים כמו: מגנזיום – אלומיניום שהם עמידים במגוון רחב של פגיעות שונות ומשונות.
ניקוי מאוורר במחשב נייד

טכנאי מחשבים תל אביב

בדרך כלל תיקון מחשב נייד הוא עסק ממש לא פשוט כלכלית משום שיש חלקים מאוד יקרים להחלפה כגון: מסך, וחלקים פנימיים חשובים ויקרים. לכן נדרשת קניית מחשב חדש מהקופסא כי יש פעמים שכבר אין מה לעשות עם אותו מחשב וצריך לקנות מחשב חדש למרות האהבה שלכם כלפיו ושהוא עבר איתכם זמן של שימוש יום יומי.
בדיקת טמפרטורה במחשב

לכן, ברצוני להסביר מספר סיבות שמצריכות תיקון מחשב נייד. מחשב נייד זהו מכשיר מאוד רגיש למגוון דברים החל מפגיעות במעטפת החיצונית של המחשב ועד מלכלוך ואבק שמצטבר מאוד מאוד מהר, שתייה שנשפכת על המקלדת או מטען למחשב נייד שמקולקל
טכנאי מחשבים עד הבית

קורוזיה במחשב

להלן מספר סיבות שכדאי לשלוח את התיקון אצל טכנאי מחשבים במעבדת מחשבים הקרובה לביתכם.

1. תיקון מחשב נייד בגלל מסך פגום או שבור - זה אחד הסיבות הכי נפוצות שבגללם מחשב נייד נשלח (כמו שמצוין בהתחלת המאמר) לתיקון אצל טכנאי מחשבים. מסך הוא כמו זכוכית ברגע שזכוכית נפגעת או נופלת כמעט ב 100 אחוז היא נשברת וזה גם אותו דבר במסך של מחשב נייחים.
עוד סיבה לתיקון מחשב נייד: גוף של מחשב נייד הוא דק מאוד מכל 2 הצדדים שלו, לכן גם מכה שקרתה ללא כוונה עלולה לפגיעה במסך. במקרים כאלה צריך להחליט ללכת למעבדת מחשבים או להחליף למחשב חדש!
שרות תיקון מחשב נייד

 

2. תיקון מחשב נייד בגלל שקע המטען במחשב נייד - כמו שאתם כבר בטוח יודעים שמחשב נייד מוטען לאחר כמעט כל שימוש בו, ועם אין אפשרות להטעין אז גם אין אפשרות להשתמש במחשב ולמעשה הוא מושבת עד שכאשר תשלחו את המחשב נייד לתיקון.
חיבור המטען הוא מאוד רגיש ויש אפשרויות רבות של פגיעות שונות כגון: חוטים נקרעים. יש תמיד לשים לב שהחוט לא מתוח יותר מהרגיל או בטעות שהמטען נפל מגובה רב. וגם במקרה כזה צריך לבצע תיקון למחשב נייד.
טיפים לבחירת טאבלט

 

3. סיבה מאוד נפוצה - היא עבודה מול המחשב ביחד עם אכילת אוכל ושתייה. במקרה כזה מאוד מהר צריך לדאוג לייבוש החלק הרטוב כי לאחר רגעים יכול המחשב להגיע לסיום חייו. אחרי שסיימתם לייבש את המחשב מאוד חשוב לקחת אותו למעבדת מחשבים לבדיקה כוללת של המחשב למציאת תקלות שיכולות בעתיד להרוס את המחשב שלכם.
קורוזיה במחשב נייד

תיקון מחשב נייד

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242