גיבוי נתונים לפני פרמוט מחשב

גיבוי נתונים הוא עשיית עותק למידע חיוני כדי שיוכל לשמש אותנו כאשר הנתונים המקוריים יאבדו מסיבות שונות. פרמוט מחשבים זוהי פעולה כמעט שגרתית שמבצע כל טכנאי מחשבים בבית הלקוח ובכל מקום. מה שקורה בפרמוט מחשבים זה אובדן הנתונים. לכן לפני כל פרמוט מחשבים מומלץ לבצע גיבוי נתונים כדי לשמור על המידע היקר.
לקוח יקר, הסר דאגה בליבך כי במסגרת הצעת מחיר של פירמוט מחשב כלול גם גיבוי בנפח של 50 גיגה.כל 50 נוספים יתומחרו ב100 שקלים נוספים.

 

ארבע סיבות שישכנעו גם אתכם לבצע גיבוי מחשבים

סיבות שונות גורמות לאובדן המידע. כל טכנאי מחשבים ניידים או נייחים מכיר את הרגשת החידלון והייאוש של כל לקוח שנתוניו החשובים המאוחסנים במחשב אבדו מסיבות שונות כמו נפילת מתח חשמל, פרמוט המחשב, כשלים בכונן הקשיח, פגיעות ברק, או תקלות נוספות.

טכנאי העוסק בתחום תיקון מחשבים ניידים מספר כי למעלה משניים עשר אלף מחשבים ניידים נאבדים בשנה, אלפי אנשים שוכחים את המחשב הנייד בשדות התעופה, במסעדות, בבתי קפה לאחר פגישת עסקים ועוד.
נוסף על הנזק הכספי הכרוך בקניית מחשב חדש, נגרם נזק נוסף שלעתים אי אפשר לאמוד אותו בכסף והוא אובדן המידע החיוני אשר היה מאוחסן על גבי המחשב.

כל המחשבים חשופים לוירוסים זדוניים, מחשבים נייחים וגם מחשבים ניידים. הווירוסים, מסביר לנו טכנאי מחשבים בתל אביב, הופכים להיות מתוחכמים מיום ליום.
הם מצליחים להתגבר על תוכנות האנטי וירוס המתוחכמות ביותר. וירוס זדוני אחד עלול לפגוע במידע חיוני ולגרום נזק, כספי או רגשי לבעלי המחשב.

אובדן מידע קריטי במיוחד לבעלי עסקים העובדים באמצעות המחשב או השומרים עליו מידע חיוני. סיכויי ההישרדות של בית עסק שלא הכין גיבוי נתונים קלושים, מסביר לנו טכנאי מחשבים ניידים המומחה בפרמוט ובכל תיקון מחשבים ניידים.
מניסיוני, הוא אומר, כל בית עסק שלא הצליח לשחזר את הנתונים בתוך זמן קצר מאוד, נקלע לבעיות שונות ובהמשך גם לירידה ברווחי העסק.

 

על דרכי הגיבוי הפופולאריות

כאשר אתם מזמינים טכנאי מחשבים לפרמוט המחשב, כדאי לבקש ממנו לבצע גיבוי מקצועי ואמין למחשב שלכם. לדוגמא, ישנו גיבוי מיוחד למיילים באאוטלוק אם אתם משתמשים באאוטלוק וצריך להתבצע בצורה מיוחדת וקפדנית.
חשוב לדעת כי גם בעת גיבוי המחשב עלול הווירוס לעבור לכל אמצעי גיבוי ולמנוע את האפשרות לשימוש בנתונים המגובים. יש כמה שיטת פולאריות לגיבוי הנתונים. גיבוי באמצעות דיסק קונקי, גיבוי באמצעות דיסק קשיח, באמצעות תקליטור ועוד.
לגבי גיבוי האייפון נדבר במאמר חיבור אייפון למחשב

 

בכל דרך שבה אתם בוחרים לבצע גיבוי מחשבים, חשוב לשמור על אמצעי שעליו גיביתם את הנתונים, במיוחד כאשר אובדן הנתונים עלול לגרום לנזקים כספיים או נזקים חמורים אחרים. יש לשמור עליו מפני גניבה, בלאי, נזקים סביבתיים כמו חום, לחות ועוד.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242