מחשב נייד או נייח ?

מה כדאי לקנות מחשב נייד או מחשב נייח? לאיזה סוג מחשב יש יותר חיים? לאיזה מחשב הטיפולים זולים יותר ומה יותר אסתטי לבית?

המון שאלות עולות כאשר רוצים לרכוש מחשב חדש ואני ממליץ על רכישת מחשב עם 3 שנות אחריות ויותר ממליץ על אחריות באתר לקוח שבמסגרת האחריות טכנאי של היצרן מחשבים מגיע עד הבית לתקן את המחשב במקום ללא זמני המתנה לעומת אחריות במעבדה שצריך להגיע למעבדה ולהמתין עד 10 ימי עסקים לתיקון המחשב!

 

יש מחשבים ניידים ויש מחשבים נייחים אבל יש מחשבים מאוד מומלצים שנקראים ALL IN ONE שזה מחשב שהוא בעצם המסך והמטרה שלו היא להינות מגודל מחשב נייח ללא חוטים וכבלים לעומת מחשב נייד קטן.

למחשבים ניידים יש יתרונות רבים, התניידות ממקום למקום וגם נוח לעבודה ועד ועוד יתרונות אבל החסרון זה שהמסך שלו הוא רק 15.6 אינץ כאשר לנייח אפשר לחבר מסך 24-27 אינץ ולראות יותר ברור עבודה רציפה, סרטים וסדרות ועוד.
הטיפול ותיקונים במחשב נייד תמיד יהיה כפול במחיר מאשר נייח לדוגמא החלפת לוח אם לנייד מחוץ לאריות יעלה 1100 שקלים ונייח רק 700 החלפת מאוורר מעבד לנייד יעלה 500 לעומת מאוורר מעבד לנייח רק 250, ממש חצי מחיר!

התל אביבים מעדיפים ניידים בעצם הרוב המוחץ של לקוחות פרטיים יעדיפו נייד והנייחים שולטים במשרדים במקום העבודה שלנו.

בתמונה: פרוק והרכבה של מחשב נייד שמסוהכת פי כמה וכמה מפרוק והרכבה של נייח

לסיכום, מחשבים ניידים נמכרים הרבה יותר כי זה חוסך במקום בבית וכיףלקחת מידע ממקום למקום אבל נייחים יכולים לחיות עד 8-10 שנים לעומת נייד שאחרי 5 שנים כבר חווה תקלות בלאי בדיסק, מטען ומאווררים.
לגבי מחשבים AIO הם מאוד מרשימים ביופיים אבל הטיפולים שם עולים עוד יותר מניידים וחובה לרכוש עם 3 שנות אחריות ולא להתפשר על שנה אחריות כדי לקנות ביותר זול.

תמיד אפשר לטלפן לטכנאי מחשבים ולקבל ייעוץ לפני רכישת מחשב, אני לא מוכר מחשבים אלא רק מתקן אבל אשמח להפנות לרשתות הגדולות ולפי צרכי שימוש אפשר להתאים מחשב ולתת ייעוץ

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242