לוח אם

לוח אם הינו החלק הכי דומיננטי במחשב הנייח או הנייד שלנו שבלעדיו המחשב אכן יידלק אבל לא תהיה תמונה.
תפקיד הלוח זה להעביר חשמל ונתונים בין כל חלק לחלק לא דרך כבלים אלא דרך מסילות נחושת.
לוח אם הוא הצ'יפ המרכזי במחשב שעליו יושבים כל הצ'יפים האחרים כמו כרטיס מסך, זכרונות, כרטיס קול, כרטיס אינטרנט ועוד ועוד.

לוח אם
לוח אם מורכב מכל מיני קבלים וצ'יפים שאם אחד מהם פגום (קבל נפוח או צ'יפ שרוף) כל הלוח לא יתפקד ויש צורך להלחים כזה קבל חליפי או להחליף ללוח אם חדש.
טכנאי מחשבים בתל אביב הוא גם מעבדה נייחת שמלחים את הקבלים השרופים חזרה על הלוח מה שמוזיל עלויות מאשר לקנות לוח אם חדש, לפרק את כל המחשב, להתקין מחדש ולהתקין מחדש גם עדכוני תוכנה בווינדוס.

ישנם יצרניות עיקריות המייצרות לוחות:

GYGABITE, ASUS, MSI, ASROCK

ישנם לוחות מקצועיים יותר ומקצועיים פחות, לוח אם המאפשר יציאות HD לסאונד ולמסך עם 4 סלוטים לזכרונות מה שמאפשר הרחבת זכרון עד 32 גיגה.

SOCKET

ישנם סוקטים שונים ללוחות ותלוי מהו המעבד שיש במחשב. אם מדובר על מעבד I5\I3\I7 אז הסוקט הוא 1155 או 1156 או 1366 למעבדים ישנים יותר זה 775 למעבדים DUAL CORE 2 ליבות ולמחשבים ישנים יותר זהו סוקט 478.

טכנאי מחשבים בתל אביב
הלוח זה הציפ שפותח במחשב הנייח את כל היציאות שאנחנו מכירים מאחורי המחשב, יציאות הUSB יציאות הסאונד, החיבורים למסך, החיבור לאינטרנט ובאפשרותכם להוסיף צ'יפים על הצ'יפ הראשי (לוח אם) ולהינות ממחשב יותר אפקטיבי.

לוח אם בנייד

לוח אם במחשב נייד הוא בדיוק כמו הנייח אבל הרבה יותר קטן והטיפול בו הופך ליותר יקר. הלחמת השבבים היא יותר מסובכת, פרוק והרכבה הוא יותר מסובך.
אין אפשרות משחק על הלוח כמו שיש בנייח, אי אפשר להוסיף עליו כלום ולא ניתן לשדרג, השדרוג היחיד זה מחשב נייד חדש.

לסיכום, טכנאי מחשבים מוסמך עוזר ומייעץ לפני קנייה של מחשב חדש, מתאים עבורכם לוח חדש שמתאים למעבד ושמתאים לכיס.
ישנם המון סוגים ותמיד יש את הלוח שייתן לכם HDMI יחד עם סאונד איכותי והמון מקום לזכרון ואחריות מורחבת.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242