מה ההבדל בין אנטי וירוס חינמי לבין אנטי וירוס בתשלום

רשת האינטרנט מתפתחת כל יום בצעדי ענק, יחד עם ההתפתחות החיונית, מגיעים גם וירוסים זדוניים העלולים להזיק למחשב בדרכים ובשיטות שונות. במקרה הקל הווירוס יאט את עבודת המחשב ובמקרה הגרוע הוא ימחק קבצים חשובים או ישבית לגמרי את הפעילות של המחשב.
וירוסים ברשת
וירוס זדוני עלול להגיע בדרכים שונות, הוא יכול להגיע באמצעות דואר אלקטרוני, הוא עלול להידבק לאחד הקבצים שהורדתם, הוא עלול לחדור מחשב באמצעות דיסק קונקי שחובר למחשב זר ועוד.
לעתים וירוס עלול גם לדלות מידע חסוי מהמחשב שלכם, כמו למשל מספר כרטיס אשראי ועוד, ולהעביר אותו למחשבים אחרים.
כדי לבחור תוכנת אנטי וירוס מתאימה למחשב שלכם כדאי לפנות לטכנאי מחשבים מוסמך

אנטי וירוס בתשלום

שלוש סיבות למה כדאי להעדיף תוכנית אנטי וירוס בתשלום מאשר חינמי
פנינו אל טכנאי מחשבים בתל אביב ואל טכנאי מחשבים ברמת גן כדי לקבל מהם המלצות איזה תוכנה של אנטי וירוס כדאי לקנות, האם כדאי להשקיע בתוכנה בתשלום, או להסתפק באנטי וירוס חינמי.

  1. הטכנאים היו אמינים וישרים ואמרו לנו בכנות כי במקרים רבים גם אנטי וירוס חינמי ייתן לנו הגנה, אך אין ספק, הם אמרו, כי אם יש לנו מידע חיוני על המחשב ואיננו רוצים לקחת סיכונים, עלינו להתקין תוכנת אנטי וירוס איכותית וחזקה בתשלום.
  2. תוכנת אנטי וירוס, ממשיך להסביר טכנאי מחשבים, חייבת להתעדכן כל הזמן. תוכנה לא מעדכנת לא תעשה את העבודה. בדרך כלל תוכנות אנטי וירוס בתשלום מתעדכנות על בסיס יומי והן ידעו להגן על המחשב שלכם גם בפני הווירוסים החדשים ביותר.
  3. תוכנת אנטי וירוס בתשלום מעניקה תמיכה טכנית מקצועית ומקפה. כאשר קניתם תוכנת אנטי וירוס, למשל, אצל טכנאי מחשבים בתל אביב, הוא יעזור לכם בכל בעיה, גם בבעיות המורכבות ביותר. לא תמיד תצטרכו להגיע אל הטכנאי, לעתים הוא יוכל לעזור לכם מרחוק באמצעות שיחת טלפון, דואר אלקטרוני, צ'אט ושיטות נוספות.

נקיון וירוסים
ההבדל בין תוכנת אנטי וירוס בחינם לבין תוכנה בתשלום, מחדד טכנאי מחשבים בתל אביב את ההבדל, היא בבסיס הנתונים. בסיס הנתונים בתוכנת אנטי וירוס בתשלום גדול בהרבה מאשר בתוכנה חינמית.
אנטי וירוס בתשלום ייתן הגנה בזמן אמת ויעניק הגנות נוספות למחשב. חברות המוכרות אנטי וירוס בתשלום מחזיקות מעבדות מחקר גדולות. הן מעודכנות בכל הווירוסים החדשים ויודעים להגן מפניהם בשיטות חדשות ועדכניות.
אנטי וירוס חינמי

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242