מחשב נייח ללא תמונה

פתאום אחרי שהמחשב עובד מצויין כמה שנים, המחשב הנייח, פתאום אנו שומעים את המנועים של המחשב עובדים אבל המסך שחור לגמרי ואין תמונה ואין זכר לכלום.
ישנם תקלות במסך אך הם לא שכיחות כמו תקלה במחשב אז נתחיל בזה שנוציא את המסך מהחשמל וניקח אותו למחשב אחר בבית, גם מחשב נייד ונבדוק האם במחשב אחר המסך עובד.
אם עובד טוב במחשב אחר אז נזמין טכנאי מחשבים אבל אם לא עובד נחשוב כבר לקנות מסך מחשב חדש.

 

אז לפני שמזמינים טכנאי מחשבים אנו נכבה ונפעיל מחדש, אם לא עזר מייד נגש לבדוק אם הבעיה במסך ונבקש מהשכן לחבר את המסך שלנו למחשב שלו ואצלו יש תמונה ברורה מתמיד, אז שללנו את העובדה שהבעיה מהמסך והפעלה מחדש לא תעזור.
מחשב עובד אבל המסך שחור
תקלת חוסר תמונה בנייח היא בעייתית מכיוון שגורם התקלה יכול לבוא מכל מיני מקומות שעליהם נפרט במאמר זה.

זכרונות

קרה שעברתם דירה או שהעברתם את המחשב הנייח מחדר לחדר? אז כנראה שהזכרונות RAM זזו מילימטר החוצה ואם אין זכרונות אז אין תמונה.
טכנאי מחשבים מוסמך ואמין מהדק את הזכרונות ושחוזרת התמונה בודק כמה פעמים שהתמונה חוזרת ע"י ריסטרטים הפעלות מחדש למחשב כדי לוודא הריגה שהמחשב עובד וזו היתה הבעיה.
על הידוק הזכרונות ללוח האם מדובר בסכום סימלי של ביקור טכנאי בלבד 120 שקלים. אבל גם קורה שהזכרונות נשרפו וכבר אי אפשר לתקן וצריך להחליף לחדש. טכנאי מחשבים לוקח איתו תמיד זכרונות בארגז הכלים והמחירים נעים בין 180-280 לכרטיס זכרון חדש של 2 גיגה.
זכרון

ספק כוח

ספק כוח הוא האחראי לחלוקת חשמל לכל חלקי המחשב ולפעמים ספק הכוח גוסס ולא מחלק את ה5 וולט לכרטיס מסך המובנה.
החלפת הספק כוח לצורך בדיקה אם התמונה חוזרת אז הניסוי והתעיה עבד ועלינו על הבעיה. החלפת ספק כוח לחדש 220 שקלים. תיקון מחשב בבית הלקוח
ספק כוח

מחשב מלוכלך

אם המחשב מלא באבק, ניקוי עם ספריי לחץ אוויר יכול לעזור ולתקן את הבעיה. ניקוי מחשב 120 שקלים
מחשב מרעיש

כרטיס מסך

אם המחשב שלכם תמיד עבד על הכרטיס המסך שמובנה על לוח האם, יכול להיות שהוא שבק חיים והתקנת כרטיס מסך חיצוני שגם ישפר משמעותית את התמונה.
כרטיס מסך חדש מדגם 210 של NVIDIA כולל התקנה 280 שקלים.
כרטיס מסך

הגרוע מכל, לוח אם וקבלים נפוחים\מפוצצים או שרופים

כאן כבר כדאי להתחיל לחשוב על מחשב חדש, תלוי, אם דגם המעבד הוא CORE2DOU ומעלה את עדיף להשאר עם המחשב הזה ורק להשקיע על לוח אם חדש 650 שקלים.
אם המעבד ברמה פחותה מ CORE2DOU אז כבר כדאי לתת לטכנאי את הישן ולזכות בטרייד אין על מחשב חדש, הנחה של 200 שקלים על מחשב חדש.
הקבלים נוטים להתנפח בגלל חום וחוסר איוורור בתוך מארז המחשב. הרשתות הגדולות נוהגות למכור מחשבים שקטים שהלקוח יהיה מרוצה שהמחשב שלו שקט בכך שהם מתקינים מינימום איוורור וצריך להזהר.
קבלים מתים

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242