מצלמות אבטחה

במאמר זה נפרט על מצלמות אבטחה ומגוון סוגיה, ממצלמות קטנות נסתרות עד מצלמות IP סטנדרטיות שאפשר לצפות בנעשה מכל מחשב בעולם ומכל סמארטפון בעולם ועד מצלמות DVR מקצועיות שהינם גדולות ולא נסתרות אבל חזקות מאוד עם ראיית לילה ומקליטות גם קול ושומרות נתונים עד חודש אחורה בזמן.

נתחיל לא במצלמה אלא בDVR עצמו, מהו בעצם DVR? DVR זה מחשב בפני עצמו שמקבל עד ל8 מצלמות ומשמש תחליף מעולה לחיבור שהיה עד עכשיו הנקרא "כרטיס PCI למחשב" שבו היו מחשבים למחשב קיים כרטיס המכביד מאוד על תפקוד המחשב ומשתמש בזכרון המחשב ואליו ניתן היה לחבר 4 מצלמות אבח מה קורה אם המחשב מתקלקל?

לDVR אין ספק כוח, לוח אם ורכיבים היכולים להתקלקל, בכלל כבר לא מייצרים כרטיס מצלמות PCI לכן DVR זו הברירה היחידה שיש ללקוח הרוצה להקים 1-8 מצלמות אבטחה בבית או בעסק.

אז המוצר הראשון עליו נדון הוא DVR של חברת PROVISION עליהם אני ממליץ מנסיוני, עם שנתיים אחריות להתקנה של מצלמה אחת עד 4 מצלמות.

את הDVR הזה, בדיוק בעיצוב הזה ניתן לרכוש ב2 סוגים, סוג אחד זה שתומך עד 4 מצלמות עולה 950 שקלים פלוס מעמ והסוג השני התומך עד 8 מצלמות עולה 1100 שקלים פלוס מעמ.
שני הסוגים תומכים HD (זה גם תלוי במצלמה עצמה) רק שעם הDVR של ה8 מצלמות יש 200FPS לעומת ה4 שיש לו 100FPS, מהו FPS? על כך נדבר בהמשך אבל זה מאוד תלוי בצרעי הלקוח ולמה הוא צריך את המצלמות כאשר לפני רכישה טכנאי מחשבים מגיע למקום לפגישה בחינם וללא התחייבות שם בודקים את המקום, מקשיבים לצרכים ומתכננים איפה תהיה כל מצלמה למען בטחון הלקוח. עוד דברים שאפשר לומר על הDVR הזה ובכלל DVR

  • מקליט תמונה כמובן אבל מיוחד בו שמקליט גם קול + AUDIO באיכות גבוהה
  • ממשק ידידותי למשתמש לצפייה בהקלטות לפי תאריך ושעה
  • סנסור תנועה
  • צפייה בשלט רחוק - בכל עת ניתן להתחבר למחשב ולצפות LIVE במתרחש
  • זום דיגיטלי
  • דיסק קשיח 500 גיגה לשמירת צילומים 21 יום אחורה
  • שנתיים אחריות
  • 1100 שקלים פלוס מעמ לא כולל עלות התקנה לא כולל מצלמות

מצלמות DVR

דיברנו על המחשב אליו מתחברים המצלמות עכשיו רצוי להציג את מגוון מצלמות הDVR ולנדגיש מהם ההבדלים בין מצלמות DVR למצלמות IP ובכך שנציג תמונות במאמר זה לבד נבין את ההבדלים ומה כדאי לעשות בבית או בעסק.
נתחיל במצלמה של PROVISION המתומחרת ב250 שקלים פלוס מעמ

דגם

I2-326CS04

אזור סריקה

4.9mm×3.7mm

טווח צילום והקלטה

20M

שליטה במנורות

Day/night Turn off/on Automatic

:Power Supply Voltage

DC 12V

גודל המצלמה

99x75x165mm

כמות הלדים LED

24

ראיית לילה

עד 20 מטר

חסין מים

 

 

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242