לפרמט מחשב או לא לפרמט

במאמר זה נדבר על פירמוט מחשב נייד או נייח, האם כדאי למחוק הכל ולהתקין את WINDOWS מחדש או עדיף לטפל בצורה אחרת כמו ניקוי וירוסים, ניקוי מערכת ועוד.
אז פירמוט מחשב זה הטיפול שורש הכי טוב לבעיות כמו:

  • מחשב איטי
  • מחשב שלא רוצה לעלות
  • כונן C מלא
  • המון שגיאות
  • שדרוג מערכת הפעלה

לפני הפירמוט חייב לגבות הכל כי הפירמוט בעצם מוחק את כל התוכנות והמסמכים והתמונות וכל מה שיש ומתקין את WINDOWS מחדש אבל יש את הבעיה שאי אפשר לגבות תוכנות וצריך להתקין אותם מחדש.

למשרדיים ולקוחות עסקיים שיש להם במחשב המון תוכנות צריך לחשוב פעמיים לפני שמפרמטים, התקנת כל התוכנות מחדש יכולה להיות בעיה גדולה מאוד עד בלתי אפשרית.
ישנם המון שיטות שטכנאי מחשבים מוסמך יכול להפעיל כדי לגבות הכל ללא וירוסים אבל עם תוכנות זה קשה, לדוגמא, אם המחשב שרוצים לפרמט הוא של אדריכל שיש לו תוכנות שעולות המון כסף כמו אוטוקאד, במצב כזה הפירמוט הוא בלתי אפשרי מכיוון ששחזור תוכנת האוטוקאד והתקנתו מחדש היא פעולה מאוד קשה.
או מחשב של מעצב גרפי שיש לו את כל חבילת תוכנות אדובי כמו פוטושופ ואילוסטרייטור ועוד גם יכול להיות משימה בלתי אפשרית, לכן במקרים כאלו עדיף שלא לפרמט את המחשב ולנקות קבצי מערכת עם וירוסים בפינצטה.

יש גם את עניין רשיון חוקיות של WINDOWS 7/8 או XP אם יש במחשב המקולקל XP אי אפשר לשדרג ל WINDOWS 7 סתם ככה וצריך לרכוש רשיון או שדרוג רשיון ממיקרוסופט אבל על רשיונות חוקיות של מיקרוסופט נדבר במאמר אחר.

ללא ספק פירמוט המחשב יסדר את כל הבעיות אבל לפני מהלך הפירמוט צריך לבדוק בעיות חומרה מכיוון שאם המחשב איטי זה יכול להיות גם בגלל לכלוך בקרבי במחשב שגורם להתחממות שגורם לאיטיות.

טכנאי מחשבים עושה הכל כדי לא להכנס לפירמוט גם לטובתו עצמו, פירמוט מחשב זה עבודה קשה של בערך 2-3 שעות כי לאחר הפירמוט צריך גם לעשות התקנות לכל התוכנות הבסיסיות וגיבויים (גיבוי הנתונים לדיסק חיצוני והחזרתם למחשב לאחר הפירמוט).

התקנת הדרייברים כי גם חלק מהעניין, לכל רכיב חומרה במחשב דרך להתקין דרייבר (תוכנה מגשרת) כך שווינדוס יכיר את החומרה כמו כרטיס קול כרטיס רשת למחשב.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242