פירמוט מחשב שולחני

שימוש במחשב נייח או נייד באופן קבוע, בשילוב של תוכנות שונות ובגלישה על בסיס יומיומי באינטרנט מביאות מחשבים רבים למצב של חוסר תיפקוד יעיל ומסיבות שונות.
וירוסים ברשת בכל מקום
אלו יכולות להיפתר על ידי פירמוט מחשב. כל בעליו של מחשב, אם נייח או נייד, מודע לכך שלעתים המחשב מתחיל לעבוד באיטיות באופן כללי, או בעת ההדלקה שלו ועד תחילת כשירותו לעבודה.

במיקרים אחרים ניתקלים לעתים במחשב שמגיע עד לרמה של "תקיעות וקיפאון" בעת עבודה בו.
הסיבות למיקרים הללו מגוונות אבל הפתרון המומלץ במרבית המיקרים הוא פירמוט מחשב.

מדוע המחשב אינו עובד כראוי? המחשב יכול להיכנס למצב של בעייתיות בתפעול או חוסר יכולת לתפקד כלל ועיקר מסיבות מגוונות, ובין השאר:

  • עומס מידע שסותם את הדיסק הקשיח עליו אגורים כל קבצי המחשב כולל התוכנות המאפשרות פעילות תקינה שלו.
  • חדירה של וירוסים, תולעים או סוסים טרוייאנים כאלו ואחרים אל המחשב עכב גלישה לא זהירה באינטרנט.
  • התקנה של תוכנות רבות שחלקן מתנגשות האחת עם השניה בעת עבודת המחשב.

ורוס גורם לאיטיות
כיצד פירמוט מחשב פותר זאת?

פירמוט מחשב מאפשר "לנקות" את המחשב מכל הקבצים האגורים בו למעט אלו של מערכת ההפעלה ובכך למעשה לחזור ו"לנשום" מחדש מבחינת שטח האחסון שיש בו.
תהליך הניקיון דואג להשמיד ולנקות הכל, כולל וירוסים אם ישנם כאלו, ולכן המחשב חוזר להיות במצב "חדש" מבחינת התוכנות שעליו והיכולת לספק ביצועים טובים לתוכנות שונות שיותקנו עליו.

מהו הליך פירמוט מחשב? פירמוט מחשב הינו תהליך שניתן לבצע עצמאית אך מומלץ לתת את הביצוע לטכנאי מחשבים מקצועי על מנת להבטיח כי התהליך יבוצע באופן הנכון והכל ישוב לעבוד בצורה תקינה.
ראשית יש צורך לגבות את כל הקבצים החיוניים עבורכם: תמונות, סירטונים, טפסים, מכתבים שונים וכדומה, על מנת שתוכלו להשתמש בהם בעתיד על המחשב או שישמרו כגיבוי לכל מיקרה שתזדקקו להם.
איך לגבות

לאחר מכן יש לרכז רשימה מסודרת של כל התוכנות השימושיות המותקנות על המחשב, דרייברים של המחשב (למערכות הקול והתמונה וכו') ולוודא שיש לכם יכולת להתקין אותם מחדש במידת הצורך, אם לא אז לא נורא לטכנאי מחשבים מוסמך תמיד יש הכל.

לסיום נישאר רק להתחיל בתהליך הפירמוט עצמו ולחכות שהמחשב יסיים אותו ויחזור לעבוד מחדש עם מערכת ההפעלה שאתם נוהגים לעבוד איתה ורגילים אליה.
עם סיום התהליך מומלץ ראשית כל להתקין חזרה את הדרייברים של תיפעול המחשב ומיד לאחר מכן ולפני כל התקנה נוספת לבצע התקנה של אנטי וירוס על המחשב.
זהו, המחשב פורמט, אתם עם מחשב נקי ומוכן לעבודה תקינה ואיכותית.
ניקוי מחשב

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242