הסבר עלויות תיקון מחשב

במאמר זה אסביר על מחירי תיקון המחשבים שמפורטים במאמר אחר, לחץ כאן למחירון טכנאי מחשבים

פירמוט מחשב נייד או נייח
עבודה זו מתומחרת ב200 שקלים בלבד! לפני כמה שנים עלות פירמוט מחשב היה עולה אצל כל הטכנאים בין 350 ל400 שקלים לא פחות אבל מאחר ויש המון תחרות בשוק ומאחר ועלויות מחשבים חדשים ירדו ב40 אחוזים אז מחירי פירמוט המחשב ירד ל200 שקלים.

פירמוט מחשב נייד או נייח זה בערך שעתיים עבודת טכנאי וכולל איסוף והחזרה של המחשב לבית הלקוח. פירמוט המחשב זה בעצם הטיפול הכי טוב והכי יעיל לניקוי וירוסים וגם אם אין וירוסים מומלץ לפרמט אחת לשנתיים.

פירמוט מחשב עולה רק 200 שקלים וזה מורכב מהרבה פעולות שהטכנאי צריך לעשות במחשב:

  • גיבוי מסמכים וקבצים
  • פירמוט המחשב
  • ניקוי וירוסים
  • התקנה מחדש ווינדוז 10 או 7
  • התקנת דרייברים
  • התקנת תוכנות כמו כרום, אנטי וירוס, תוכנות מוזיקה וסרטים, PDF, WORD, EXCEL, POWERPOINT ועוד
  • בדיקות חומרה במחשב

בקיצור הרבה עבודת טכנאי מחשבים עם 200 שקלים מסכנים וגם שירות עד בית הלקוח.

פירמוט מחשב בעצם פותר תקלות איטיות, וירוסים מכל מיני סוגים, התנגשויות תוכנה ועוד. בעצם זה הטיפול האולטימטיבי לכל מחשב נייד או נייח משרדי או ביתי כי בימינו כיום כל כניסה לאתר מכניסה וירוסים קטנים שלא רואים אותם שנכנסים למחשב כמו שהסוס הטרויאני נכנס לחומות יוון בהסוואה שאף אחד לא יודע עד שהוא תוקף!
פירמוט מחשב בעצם מוחק את כל תוכן המחשב ובכך צריך לגבות את המחשב לפני פעולת הפירמוט, ניתן לגבות מסמכים, תמונות ועוד אבל מה שלא ניתן לגבות זה תוכנות ואפליקציות.
אפשר לאחר פעולת הפירמוט להתקין את התוכנות מחדש, טכנאי מחשבים מתקין את רשימת התוכנות שצויינה בתחילת מאמר זה אבל תוכנות מיוחדות המצריכות רשיון כמו פוטושופ, תוכנות להנהלת חשבונות וכדומה צריכות להיות מותקנות מחדש על ידי הלקוח בלבד.

לסיכום, פירמוט המחשב הכרחי והעלויות מאוד נמוכים לעומת המון עבודת טכנאי מחשבים וגם איסוף והחזרה

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242