ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: מסך מחשב נייד מוציא צבעים

מסך מחשב נייד מוציא צבעים לפני 8 חודשים, 2 שבועות #1723

• EdwardCrype
  • מנותקים
  • Fresh Boarder
צבעים מוזרים ולא רואים טוב בהפעלת המחשב הנייד של ASUS אם אני מחבר למסך חיצוני רואים יפה מאוד אני לא מצליח להבין האם הבעיה במסך או בכבל או במגעים כי אם אני מזיז קדימה ואחורה את המסך את התמונה מסתדרת אבל אי אפשר לעבוד ככה זה לא נוח אמרו לי שזה הכבל אם הוא מילימטר זז מהמקום בגלל בלאי של פתחיה וסגירה של מסך המחשב הבנתי שהתוואי שלו זה דרך הציר שמתקפל קדימה ואחורה.
או שבכלל הבעיה במסך אולי המנורת לד שלו כבר חלשה אבל הבנתי שכבר אי אפשר להחליף נורת לד זה רק להחליף את כל המסך אולי אפשר לנסות לפרק רק את המסך ולחבר מסך אחר לבדיקה אני כבר אובד עצות אבל עונים לי בפורומים בכל העולם שלרוב הבעיה היא במסך אבל אין לי דרך לדעת בלי בדיקה המסך הוא לא טאצ אבל אני לא מצליח להבין איזה מסך אני צריך לקנות כדי לבודד את התקלה.

חוץ מבעיית המסך יש גם בעיה של איטיות בגלישה דרך אותו מחשב . איטיות נוראית בגלישה בין אתרים. הראוטר בבית נמצא בסלון והחדר עבודה שלי בממד ואין קליטה טובה אותי יש מגביר טווח או השחלת כבל רשת מהסלון לממד?
נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים, 1 שבוע ע"י admin.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.11 שניות

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242