ברוכים הבאים, אורח

תוכנת אנטי וירוס בתשלום
(1 צופה) (1) אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: תוכנת אנטי וירוס בתשלום

תוכנת אנטי וירוס בתשלום לפני 3 שנים, 9 חודשים #2114

• Jerryadomo
האם כדאי לקנות אנטי וירוס בתשלום או שמספיק להשתמש בה ווינדוס דיפנדר של חברת אופיס רק כדי לנקות וירוסים ולעשות סריקות של וירוסים במחשב השולחני אצלי במשרד האם טכנאי מחשבים יכול לעזור בסריקה של וירוסים בשליטה מרחוק מה צריך לעשות כדי שיהיה אפשר לקבל שירות כזה בשליטה מרחוק בנוסף הייתי רוצה לקנות את אנטי וירוס של nod32 או של קספרסקי לצורך ניקוי וירוסים במחשב כי אני לא יכול לעשות פירמוט מחשב מכיוון שהמחשב שלי יש המון תוכנות מיוחדות שיהיה קשה לשחזר אותם הבנתי שאמרת מוחק הכל ולא ניתן לגבות תוכנות חשוב לי בתוכנות האלה מסד הנתונים וכל הקבצים וכל ההיסטוריה של אותם תוכנות שלך הנהלת חשבונות ועריכה אבל את החומר כן הייתי רוצה לגבות בענן
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים ע"י admin.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.16 שניות

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242