ברוכים הבאים, אורח

העברת מידע בין שני מחשבים
(1 צופה) (1) אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: העברת מידע בין שני מחשבים

העברת מידע בין שני מחשבים לפני 2 שנים, 10 חודשים #37217

• Derikhow
מחפש לעשות העברת מידע ממחשב ישן למחשב חדש שקניתי מדובר במחשב מחשבים נייחים בשתי מחשבים נייחים שאחד מהם חדש השני ישן אני רוצה להעביר את כל המסמכים ואת כל התמונות כי את המחשב הישן אני רוצה לזרוק אני גם רוצה לחבר מדפסת ולחבר את המחשב לחיבור אלחוטי כי אין לי בחדר העותר אני מחפש שהיא תהיה היא שיהיה אינטרנט מהיר שיהיה אפשר לגלוש במהירות כי יש לי סיב אופטי ואני משחק משחקי רשת ואני רוצה שהמחשב לטוס הייתי רוצה להתקין windows 10 ואת אופיס 2016 ביחד עם אנטי וירוס וכל מיני תוכנות לעריכה ולא שחזור מידע מחפש טכנאי מחשבים ברמת גן שעושה את כל העבודה הזאת בבית הלקוח כי אני לא רוצה לתת את המחשב למעבדה
נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 10 חודשים ע"י admin.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.25 שניות

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242