• טכנאי מחשבים ניידים

    תיקון מחשבים ניידים במעבדה מקצועית בשירות מהיר ואדיב עם אחריות מלאה לתקלה שלא תחזור. שירות משלוחים מהיר ותמיכה טכנית בטלפון. תקלות חומרה, תוכנה ורשת לכל סוגי הניידים. טרייד אין על מחשבים ניידים חדשים שבמלאי החנות. מעבדת מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • מעבדת מחשבים

    תיקון מחשבים נייחים מכל הסוגים בהחלפת לוחות, מעבדים, זכרונות בשירות מהיר ואמין. תקלות איוורור ומתח חשמלי עם חלקי חילוף תמיד זמינים במלאי. תקלות תוכנה, מחיקת וירוסים, פירמוט המחשב. אחריות מלאה לתקלה. טכנאי מחשבים בתל אביב 077-5509350

  • ניקוי וירוסים

    טכנאי מחשבים מוסמך מתקן בביתכם או במעבדה עם הרצת אנטי וירוס ברשיון לשנה ואפקטיביות מלאה באיתור וירוסים ורוגלות ובמחיקתם. סריקות אוטומטיות לוירוסים ואבטחה מיידית ויעילה למחשב האישי. ישנם מקרים שרצוי לפרמט על מנת למחוק וירוסים. טכנאי מחשבים 052-3994242

טכנאי מחשבים תל אביב - שאלות ותשובות על מחשבים

במאמר זה נעלה שאלות ונענה תשובות בכל הקשור לתקלות שכיחות במחשבים ניידים ונייחים עם קצת דגש יותר על ניידים כך שנייחים אל תעלבו!!!

לוח אם שרוף, מה לעשות?
לוח אם של מחשב נייד? לא מגיב בגלל קצר חשמלי או שנשפך עליו מים או נוזל אחר? לא להבהל!
לא תמיד צריך להחליף – באפשרותנו להלחים צ'יפים וקבלים שניזוקו. במעבדה שלנו אפשר לחסוך רכישת לוח חדש מכיוון שלוח של ניידים זה עניין יקר וגם הרכבה זה 300 שקלים.

במקרים קיצוניים שהנייד הוא מעל 3 שנים לא כלכלי להשקיע בכלל אם מדובר בתקלת לוח שנשרף.
לוח אם של מחשב נייח? שום הלחמות ושום נעליים. טכנאי מחשבים תל אביב מחליף לחדש שהרי לוח אם חדש עולה בחנות כ300-400 שקלים, ב600 שקלים כולל עבודה תרוויחו מחשב חדש עם עוד 3 שנות אחריות.
במחשב נייד עלות הלחמה עולה כמו לוח לוח חדש אז אם המקרה שלכם הוא לוח שרוף במחשב נייח יצאתם בזול.

המסך במחשב הנייד נשבר, לזרוק אותו?
הנייד נפל לארץ או קיבל מכה והמסך נשבר? אין צורך להפטר מהמחשב כי טכנאי מחשבים מוסמך מבצע החלפת מסכים למחשבים ניידים.
המחיר נע בין 500-700 שקלים, מומלץ להחליף מסך מאשר לרכוש חדש, וגם לשלם אקסטרה על גיבוי החומר מהמחשב הישן ולהעבירו לחדש.

ישנם 2 סוגי מסכים למחשבים ניידים שהם LCD או LED ואם המסך שלכם נהרס תתפללו שזה LED ולא LCD כי אל.סי.די יכול להגיע ל800 שקלים כי כבר לא מייצרים לכן המחיר גבוה.

המחשב דולק, אבל אני לא רואה כלום במסך, ממש מסך שחור... מאיפה זה בא ואיך ניתן לתקן?
במידה והמחשב דולק ושומעים שהוא עובד אבל אין תמונה במסך, לרוב זה תקלה ברכיב וידאו BGA בעצם זה כרטיס המסך השוכן על לוח האם ON BOARD.
במקרה של מחשב נייד טכנאי מחשבים מתקן תקלה כזו ע"י פירוק המחשב כדי להגיע ללוח האם והחלפת הצ'יפ התקול עם הלחמה חדשה.

ישנם המון מקרים שבהם תיקון זה עשוי לעלות 800 שקלים בערך וכדאי כבר לחשוב על מחשב חדש.
במחשב נייח, תקלת מסך שחור יכולה להיות בגלל זכרונות או כרטיס מסך או ספק כוח או לוח אם. טכנאי מחשבים בתל אביב והסביבה מגיע עד בית הלקוח ובודק חינם מאיפה התקלה ונותן הצעת מחיר במקום כך שלא צריך להסחב עד למעבדה לשם כך.

הצבעים לא טובים במסך, מאיפה זה בא?
במידה והצבעים במסך לא טובים ומשתנים, רק ע"י הוזזת המסך קדימה ואחורה רואים צבעים רגילים, בד"כ זו תקלה בכבל המסך וצריך לפתוח את המחשב ולשחק במגעים שאולי השתחררו, אם זה לא עוזר אז צריך להחליף את כל הכבל.

לכל נייד יש דגם שונה של כבל, לכן חייב ללכת למעבדת היצרן ולאתר את הכבל לדגם הספציפי.
במחשב הנייח צריך גם לבדוק עד כמה הכבל מסך מחובר חזק למחשב ובצד השני למסך, כמובן בשביל זה לא צריך טכנאי מחשבים.
במקביל שווה גם לרכוש כבל VGA חדש ולנסות. אם הכבל מחוזק טוב ועדיין הבעיה ממשיכה צריך לבדוק את הכרטיס מסך, לבטל אותו ולהשתמש במובנה או לרכוש כרטיס מסך חדש.

כונן הצורב לא קורא ולא מזהה את הדיסקים, איך זה קורה פתאום?
אם כונן DVD לא קורא דיסקים ולא מזהה דיסקים שמכניסים לתוכו: צריך לנקות את הכונן מבפנים עם מגבון לח עם קצת אלכוהול. רצוי לבדוק את העינית של הdvd בעזרת חומר לחיטוי בעדינות. ככה ניתן לחסוך את החלפת הצורב לחדש שעולה בערך 300 שקלים.

אם פעולת הניקוי לא הצליחה אין ברירה אלא להחליף את הצורב לחדש, לא צריך להגיע למעבדת מחשבים, טכנאי מחשבים מוסמך מגיע עד הבית ומחליף את החלק הנדרש במקום

כבל המטען מחובר למחשב אבל המחשב לא נדלק, ורק לאחר שמשחקים מעט עם החוט שצמוד למחשב אז המחשב נדלק, התקלה מהכבל או מהשקע בתוך המחשב?

הקונטור (CONNECTOR) זה הבעיה ברוב המקרים, שאליו מתחבר הכבל המתח של המטען נשבר בפנים הנייד והתנתק מהלוח אם.
צריך לפתוח את הנייד ולהחליף את הקונטור. זה חייב להיות קונקטור שמתאים למתחים החשמליים של אותו נייד.

בנייח, כאשר מחברים את כבל החשמל והמחשב אינו נדלק זה מצביע על הספק כוח.
לתקן לא כדאי כי להחליף לחדש מתחיל ב180 שקלים לספק סטנדרטי למחשב סטנדרטי שנה אחריות עד ל400 שקלים לספק מקצועי 600 וואט 3 שנות אחריות כולל עבודה

האיוורור מרעיש ולעיתים גם לא שומעים אותו כלל, אפשר לנטרל או המאוורר?
בנייד או נייח או כל מחשב בעולם חייב שיהיה מאוורר פעיל אחרת המחשב יישרף.
בעולם הניידים, ישנם סוגים שלא צריך לפתוח את כל המחשב כדי להגיע למאוורר ולנקות אותו וישנם סוגים שמחייבים פירוק והרכבה.

מנקים את המפוחית מאבק, מורחים משחה טרמית, פותחים את הפרופלור ומפזרים שם ספריי שמן מיוחד ועל הדרך כבר מנקים את כל המחשב מאבק – 250 עד 350 שקלים לא יותר.
בנייח, ישנם 2 מאווררי חובה, מאוורר מעבד ומאוור מארז . במקרה של נייח עדיף כבר להחליף את המאוורר לחדש ולא לנקות ישן. המאוור עצמו עולה 90 שקלים ועבודה עוד 100.

שפכתי מים בטעות על המקלדת של הנייד וזה חילחל כלפי מטה לבפנים המחשב, אפשר לתקן קורוזיה?
במעבדת מחשבים בתל אביב נפתח את כל המחשב ונזהה את מקום הקורוזיה כאשר יש משחה נגד קורוזיה. אם קרה והשתמשתם במחשב לאחר כניסת המים רוב הסיכויים כי לוח האם יהיה פגוע מאוד וזה כבר יצריך לוח חדש

הכפתור שמדליק את המחשב לא מגיב, צריך להחליף את כל הקופסא?
בנייד קורה שכפתור ההדלקה נתקע! במחשבים מסויימים צריך לפתוח את כל המחשב ובמחשבים אחרים רק את הפאנל העליון, יתומחר לפי רמת הקושי.

בנייחים אם המחשב אינו נדלק תחילה צריך לבדוק את הספק כוח ולוח אם, במידה ושניהם תקינים במעבדה שלנו מתקנים את הפאנל הקדמי של המארז עם הדבקת המגעים באזור.

המטען בנייד לא מטעין ואין את הנורה שדולקת, צריך לרכוש חדש?
המטען נשרף או נשבר או החוט נקרע? לא שווה לתקן כי עלות תיקון דומה לעלות כבל חדש, מומלץ בחום לא לרכוש מטען אוניברסלי אלא מטען מקורי בלבד נע בין 250 ל400 שקלים תלוי בדגם. התקשרו למעבדה בטלפון 03-5284011 ורק מה שעליכם לעשות זה לספר לנו מה הדגם של המחשב וכבר טכנאי מחשבים בדרך אליכם עם המטען המתאים.

המסך לא ברור וגם פסים צהובים וריבועים מפוזרים על המסך, זה חומרה או תוכנה?
תחילה יש לבדוק את עניין התוכנה ולהתקין דרייברים חדשים לפעמים זה מתקן את הבעיה ולפעמים לא ואז צריך לגשת לחומרה, לפתוח את המחשב הנייד ולגשת לאזור הכרטיס מסך שזה בעצם צ'יפ על הלוח.

רכיב BGA שאינו תקין זה עניין רגיש, אם הנייד בן 3 שנים לפעמים כדאי לרכוש חדש אבל אם הנייד בן שנה שנתיים אתם לא צריכים להוציא כסף על תיקון מעבדה ולפנות למקום משם רכשתם את המחשב ולנצל את האחריות.
אין אחריות? בואו למעבדה וקבלו הצעת מחיר ובדיקה בחינם מכיוון שתקלה זו יכולה להגיע לסכומים גבוהים עד כדי החלפת לוח אם. הצעות מחיר לתיקון תקלה זו נעות בין 700-900 שקלים ולא לשמוע למעבדות אחרות המבטיחות לתקן ב500 שקלים עם 3 חודשי אחריות כי הם רק מחממים את הצ'יפ ותקלה זו חוזרת לאחר 6-8 חודשים.

בנייח, אם יש כרטיס מסך חיצוני שעושה את הבעיה אז מבטלים אותו ומשתמשים במובנה, אם לא אז מחליפים כרטיס מסך סך הכל 350 שקלים.

כניסת ה USB לא מגיב לשום דבר שאני מכניס למחשב, אפשרי להחליפו?
טכנאי מחשבים מחליף את החלק ע"י פתיחת הנייד והלחמת USB חדש. 300 שקלים בלבד. בנייח, לא מתקנים ולא מלחימים פשוט מוסיפים כרטיס PCI USB הפותח עוד 4 יציאות USB ומבטל את האחרות. 150 שקלים לנייח.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242