אאוטלוק - OUTLOOK


תוכנת ניהול מידע אישי מבית מיקרוסופט
אאוטלוק היא תוכנה לניהול מידע אישי המשתלבת בחבילת יישומי Microsoft Office . התוכנה מציעה יישומים רבים כמו ניהול לוח הזמנים, דואר אלקטרוני, ניהול רשימת כתובות, לוח שנה, פתקים לתזכורת ועוד.
דואר זבל

תיקון מחשב נייד בתל אביב

כאשר מתרגלים להשתמש בתוכנה זו, טוען טכנאי מחשבים תל אביב, אי אפשר להפסיק וקשה להבין איך הסתדרנו עד היום.
אם עדיין לא הצלחתם להתקין במחשב שלכם את התוכנה, זה הזמן לפנות אל טכנאי מחשבים תל אביב ולבקש ממנו עזרה. הוא ודאי ישמח לעזור.

OUTLOOK – ארבעה דברים שכדאי לדעת
מיקרוסופט החלה להעביר משתמשים אל OUTLOOK.COM ביולי 2012 . בפברואר הודיעה החברה כי השלימה את שלב הבטא.
טכנאי מחשבים ניידים מעריך כי במסגרת השלמת שלב הבטא עברו כ60 מיליון משתמשים לשירות החדש. העברת המשתמשים הצריכה פעולות תחזוק ואחזקה.
בעל מעבדה של תיקון מחשב נייד, מעיד כי באותה תקופה היה מספר גדול של תקלות בשירותים והשיא היה כאשר בחודש מרץ באותה השנה הושבתו שירותי האחסון והמייל של מייקרוסופט למשך למעלה מעשרים וארבע שעות.

טכנאי מחשבים במרכז


שירות הדואר של OUTLOOK משולב באינטגרציה חזקה עם תוכנת מייקרוסופט אופיס. הוא גם מעוצב בסגנון דומה.
אחד היתרונות של שירות הדואר הוא האפשרויות לבצע באמצעותו שיחות בסקייפ גם בלי להשתמש בתוכנת סקייפ.

לרבים מאתנו יש בדרך כלל יותר מאשר תיבת מייל אחת. בכל פעם שאנו רוצים לעקוב אחרי הדואר הנכנס עלינו לשוטט בין תיבות הדואר השונות. טכנאי מחשבים בגבעתיים מגלה לנו כי אפשר לחבר את כל תיבות המייל, מכל הספקים, אל תיבת האאוטלוק.

בכל ספק של אינטרנט תוכלו למצוא את הדרך לבצע זאת, ואם תתקשו כל טכנאי מחשבים ישמח להראות לכם כיצד מבצעים זאת.

טכנאי מחשבים תל אביב

לאחר שתהיה לכם תיבת דואר באאוטלוק תוכלו לבדוק בקלות ובמהירות את כל הדואר הנכנס מכל תיבות הדואר, במקום אחד. OUTLOOK– על כל שאלה תשובה

שאלה: מסרתי את המחשב הנייד למעבדה של תיקון מחשב נייד. בעת התיקון נמחקו קבצי דואר חשובים. כיצד אוכל לשחזר אותם?

תשובה: כדי לשחזר דואר שנמחק יש לעמוד על תיקיית פרטים שנשכחו, ללחוץ על כלים ועל שחזר פריטים שנמחקו.

שאלה: מהם התקלות הנפוצות בתוכנת אאוטלוק?

תשובה: הבעיות הנפוצות ביותר הן איטיות, קבצי דואר פגומים, גזילת משאבים מוגזמת, יש מקרים שבהם האאוטלוק קופא או נתקע בכל הפעלה. כל טכנאי מחשבים יוכל לעזור לכם בפתרון הבעיות.

טכנאי מחשבים ניידים

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242