שיחזור מערכת בווינדוס אחורה בזמן

קריסת מערכת היא תופעה שיכולה להתחרש בכל מחשב והיא מגיעה בדרך כלל בהפתעה וללא שום התרעה מוקדמת.
לשחזר, לא לפרמט
לעיתים מדובר על קריסה מוחלטת ולעיתים היווצרותם של באגים כאלה ואחרים שאולי לא משביטים אותה לחלוטין, אבל הופכים את השימוש בה למכביד.
בעיות כאלה יכולות להיווצר ממגוון רחב למדי של סיבות שונות. במקרים רבים הורדה של תוכנה או התקן מסויים יכולים לפגוע בפעילות מערכת ההפעלה.
לעיתים, הסרה של התוכנה או ההתקן יפתרו את הבעיה, אבל במידה שבה אתם לא יודעים בוודאות איזו תוכנה גרמה לבעיה או שהסרתה אינה פותרת אותה ניתן לגשת לפתרון אחר.

הנקודה המרכזית, בסופו של דבר, טמונה לא מקור היווצרותן של בעיות אלא בפתרון שלהן. אם יש תקלות במערכת ההפעלה שלכם הדרך המהירה והנוחה ביותר לטפל בהן היא באמצעות שיחזור מערכת, אותה ניתן לבצע בקלות במהלך תיקון מחשב נייד בעת ביקור טכנאי בבית או במסירת המחשב אל מעבדת מחשבים בתל אביב.
וירוסים
למעשה, שיחזור מערכת בווינדוס היא לא מאד מורכבת ואם יש לכם גישה טכנית תוכלו לנסות לבצע אותה באופן עצמאי, יחד עם זאת, אם אתם לא לגמרי בטוחים בכישורים הטכנולוגיים שלכם עדיף לא לקחת סיכון ולהפקיד את המשימה בידיים מקצועיות.

מהו שחזור מערכת וכיצד הוא מתבצע?

שיחזור המערכת מחזיר למעשה את המערכת לנקודת זמן אחרת, קדומה יותר. נקודה שבה הפעילות של המערכת הייתה תקינה לחלוטין והבעיות שאיתן נאלצתם להתמודד במסגרת הפעילות הלא תקינה פשוט תעלמנה.

פעולת השחזור לא תפגע בקבצים האישיים שלכם, אבל תחסוך המון זמן וכאב ראש.
שחזור מערכת אמנם לא יפגע בקבצים האישיים שלכם, אבל הוא גם לא יאפשר לכם לשמור עליהם, כלומר שימוש בשחזור לא יסיע לכם לשחזר קבצים שאבדו, פשוט יגן מפני פגיעה בקבצים הקיימים.

בכדי להבטיח את בטחונם של הקבצים שלכם חשוב לבמקביל לדאוג לגיבוי הקבצים. קבצים שאינם שמורים עלולים ללכת לאיבוד במהלך פעולת השחזור, לכן לפני שאתם מתחילים הקפידו לשמור את כל הקבצים שאתם עובדים עליהם באותה נקודת זמן.
גיבוי נתונים
אתם יוצרים את נקודת השחזור ואתם יכולים ליצור מספר רב של נקודות כאלה אם תרצו לבצע השואות. אם אתם לא רוצים ליצור נקודות שחזור תוכלו להשתמש באלה שמספקת המערכת.
אם אתם רוצים להרחיב את פעולת השחזור וההגנה על המחשב תוכלו לבצע שימור גם במערכת גיבוי שתעניק הרחבה להגנה על הקבצים השונים.

פעולת השחזור מתבצעת דרך כפתור "התחל" במחשב, תוך בחירת אפשרות השחזור
פירמוט אם מחשב זז לאט

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242