אופיס OFFICE

מיקרוסופט אופיס היא חבילת יישומים שנועדו למשרד אבל הפכה שמישה לכולם. התוכנה מתוצרת מיקרוסופט ומיועדת לווינדוס.
אופיס יצאה לאור בשנת 93 ומאז שופרה ובאה בגרסאות מתקדמות אחרות, כאשר בכל גרסה שופרו כמה סוגים של הפצות הניבדלות בסוגי התוכנות והתכונות הטמועות בהם.
טכנאי מחשבים תל אביב
מקבץ החבילות והתוכנות הנכללות בחבילות אופיס משתנות לפי סוג החבילה! מהדורה רגילה

 • word - תוכנת עיבוד תמלילים
 • excel - תוכנת גיליון לחישובים בעיקר
 • power point - תוכנה למצגות
 • outlook - תוכנת דואר אלקטרוני ויומן פגישות

החבילות של מיקרוסופט OFFICE יוצאות בגרסאות חדשות כל כשנה עד שנתיים ומהוות להכנסה חשובה ומשמעותית עבור מיקרוסופט. תוכנת אופיס חוקית
מאז הגרסה של 2000, יצאה הגרסה של xp בשנת 2002, ובנוסף גם גרסת 2003, הגרסה של 2007 וגם 2010 שזו האחרונה.
המבקרים אומרים שהגרסאות מלפני עונות על הדרישות של המשתמש הרגיל הממוצע, וכי רוב החידושים בגרסאות החדשות הם מאוד מלאכותיים ולא חיוניים.
הביקורת הזו ביחד עם הפעילות האגרסיבית של התוכנות קוד פתוח (כמו לדוגמא "open office"), גרמו להתווספות תוכנות דומות ונוספות, כמו תוכנה שאוספת מידע, בכמה גרסאות חבילה עדכניות.
וכמו כן, היא פירקה ופיצלה את הגרסאות הקיימות ועשתה חדשות, שמהדורה בסיסית יותר זולה מהשאר, וניתנת לרכישה יחד עם מחשב חדש אחרת מאבד מהחוקיות שלו.

טכנאי מחשבים
אחת החסרונות של חבילת אופיס שדוחפת לשדרג את הוורסיה הישנה, היא בחוסר התאימות.
דפים שנבנו בגרסאות חדשות של אופיס לא ניתנים לסריקה\קריאה ע"י גרסאות קודמות יותר, רק אם נשמרו לפני העריכה בפורמט חופף או שצריך להתקין תוכנת תאימות. טכנאי מחשבים בתל אביב עושה זאת עבורכם.
ריבוי שפות מגרסת אופיס 2000 ביטלו את התמיכה בשפות בשביל תמיכה גלובלית בסוג unicode, כך שישנה גרסה אחת דומה לכולם שתומכת בדברים כמו כתיבת/קריאה בעברית.
מה גם, בחבילות תוכנת אופיס מתקדמות אפשר להתקין תוספת המשנה את השפה של התפריטים לשפה שרוצים. היתרון בכך זה האחידות בכל השפות בדפי עבודה וגליונות ובעדכוני התוכנה, אבל החיסרון הוא הצורך לבצע המרות למסמכים ישנים.

לאופיס ישנן שבעה סוגי חבילות שונים של התוכנית. חבילות תוכנית האופיס נועדו לקהל מגוון ורחב של משתמשים.

 1. WORD 2007 - מעבד תמלילים
 2. EXCEL 2007 - גיליון אלקטרוני
 3. POWER POINT 2007 - תוכנה ליצירת פרזנטציה

word מציעה ללקוחותיה חוויה אטרקטיבית ומשודרגת של חיפוש וניווט. חיפוש הידע הדרוש ללקוח חוסך זמן והינו קליל ופשוט בתוכנית ה- WORD 2010.
טכנאי מחשבים ניידים
בעזרת שיטת החיפוש המשודרגת, באפשרות הלקוח להראות סיכומים של תוצאות חיפוש בחלון בודד, ובכך מאפשרת לגשת לכל תוצאה בנפרד.
חלון הניווט המשודרג נותנת ללקוח חלוקה ויזואלית של הטקסט על מנת שיוכלו להשתמש בו לעיון, למיון ולמציאת הדרוש ללקוח בלי לאבד זמן.
וורד 2010 חידש את צורת העבודה ומאפשר ללקוחות לעבוד במקביל על טקסטים. בעזרת שיתוף העריכה, ביכולתו של הלקוח לערוך טקסטים ומסמכים ולשתף אידיאלים עם משתמשים אחרים בעת ובעונה אחת.
כמו כן תוכנית ה- word מציגה את הזמינות של משתמשים נוספים העורכים טקסט במקביל אליך ומאפשרת התחלת שיחה ללא כל יציאה מהתוכנה.
ניתנת לנו האפשרות לשדרג טקסטים כבאותה העת שותפיך עורכים אותו במיקום שונה. באפשרותך לשתף את מסמכיך כמעט מכל מקום.
יבא את מסמכיך לאינטרנט ואחר כך תוכל לשנותם באמצעות טלפונים או מחשבי ווינדוס.
בעזרת ה- WORD 2010, תהנה מחוויית הטקסט המעולה ביותר במיקומים שונים ובאביזרים שונים.

 • מיקרוסופט WORD WEB - שנה טקסטים בדפדפן אינטרנטי גם כשאינך במשרד, בביתך או בלימודיך מבלי לפגוע בטיב חוויית צפייתך.
 • מיקרוסופט WORD MOBILE 2010. הנך עדכני ונוקט בפעולות מיידיות בעזרת מהדורה משודרגת של וורד לאביזרים ניידים, אשר הותאמה במיוחד בשבילך לטלפון הווינדוס.
 • WORD 2010, מאפשרת לך להחיל על הטקסטים והמסמכים שלך עיצובים ייחודים כגון צללים, מסגרות משופעות, זוהר והשתקפויות במידה רבה של קלילות בה ניתן להחיל עיצובים מודגשים או נטויים.

ביכולתך לבחון את איות המסמך הנעזר באפקט חזותי ולהוסיף אפקטים לסוגי פסקאות. רבות מתכונות האפקט המשמשות לתמונות זמינות עכשיו גם עבור מסמך וגם בשביל צורות,על ידי כל ביכולתך להתאים בין כל חתיכות התכנים שלך באופן חלק.
ביכולתך להחיל על מסמך הרבה אפקטים שכנראה הנך נעזר בהם בשביל תמונה או עיצוב גרפי וביכולתך כעת להוסיף רושם ויזואלי לטקסטים שלך.
ניתן לבחור בעשרות גרפיקות ייחודיות של בשביל ליצור דיאגראמות מרשימה באמצעות כתיבת רשימה עם תבליטים.

ביצוע תמונה מורכבת יותר ב- WORD 2010 השאר רושם ויזואלי לטקסט. אפשרויות חדשות לעיצוב תמונה ב- וורד 2010 ביכולתך להכניס אפקטים מיוחדים של תמונות בלי צורך בעוד תוכנית ליצור ולערוך תמונות.
התאמת התמונות נעשית בקלות על ידי פקדי רווית צבעים וטמפרטורות. כאמור לעיל, התאימו עבורך כלים משוכללים לעריכת חיתוכים ולשינוי תמונות בדרך קלילה ודקדקנית יותר, על מנת לשנות מסמך בסיסי ליצירת אמנות.
שיפור הכלים העורכים תמונה מבצעים כוונון של כל התמונות בעדינות יתרה בטקסט .

טכנאי מחשבים - שחזור מסמכים אבודים

כאשר סגרת ללא כוונה מסמך מבלי ששמרת אותו, וורד 2010 ישחזר לך טיוטות של קבצים שערכת לאחרונה באותה קלילות שבה תוכל לפתוח קובץ , גם כאשר איננו נשמר לעולם.
עקיפת מחסומים בתקשורת - בעזרת WORD 2010 תקיים תקשורת בדרך יעילה עם מגוון שפות . תוכל לתרגם מילים בודדות, וכן צירופי מילים או טקסטים בדרך קלה יותר מאי פעם.
באפשרותך להגדיר שפות נפרדות בשביל לתאר מסך, תכני עזרה ותצוגות.
באפשרותך לקבל עזרה נוספת בשביל להפוך את השפה האנגלית לשפתך השנייה בעזרת הפיכת הטקסט לדיבור בשפה האנגלית.
הוספת תצלומי מסך וכתבי יד לטקסט. ניתן ללכוד ולהוסיף תצלומי מסך היישר מ WORD 2010 על מנת לשלב בעבודתך איורים ויזואליים בדרך קלה ומהירה.

בזמן שימושך בהתקן אשר מתאים ללוח, כמו: טאבלט פי.סי או לוח וואקום, תוכנית ה WORD הביאה ללקוחותיה לעיצוב באותה קלות של עיצוב צורות .
באפשרותך לפשט את צורות גישותיך לתכונות. Vתצוגה‎ החדשה משנה את Vתפריט המסורתי 'קובץ' בכך מתאפשר לך לשמר, לחלוק, ליצור הדפסות ופרסומים של הטקסטים ב"הקלקות" מעטות בלבד.
הודות לסרגל הכלים המחודש, ביכולתך לפנות להוראות המועדפות עליך בדרך מהירה מאי פעם באמצעות התאמת כרטיסיות באופן אישי ויצירת כרטיסיות ייחודיות לך בשביל להתאים באופן אישי את החוויה המשמשת לסטייל העבודה שלך.

מה זה אקסל

טכנאי מחשבים תל אביב

אקסל היא תוכנית במערכת מיקרוסופט אופיס אשר ביכולתה ליצור גיליונות אלקטרוניים. תוכנת אקסל מאפשרת יצירה ועיצוב חוברות עבודה (מכלול של גיליונות אלקטרוניים) כדי לפרק נתונים ובכך מסייעת בהחלטות עסקיות חכמות יותר.
ניתן להשתמש באקסל באופן ספציפי על מנת לעקוב אחר נתונים, לבניית מודלים לפירוק נתונים, לבצוע חישובים על ידי בניית נוסחאות, על ידי הכנסת פקודות לטבלאות ציר והצגת תוצאות הנתונים במגוון סקיצות מקצועיות למראית עין.

טכנאי מחשבים ניידים - עיקר השימושים בתוכנית האקסל

 • חשבונאות - ניתן להשתמש בחישובים בעלי עוצמה רבה בתוכנית האקסל בדיווחים רבים של חישובים כספיים, למשל, דוחות תזרימי כסף מזומן, דוח של הפסדים ורווחים וכן דוחות של הכנסות.
 • הערכת תקציבים לצרכים אישיים או עסקיים - אקסל יוצר סוגי תקציבים שונים, למשל, תכנון תכניות של תקציבים לשיווק, תקציבי אירועים ותקציבי פנסיה.
 • חיובים ומכירות - תוכנית אקסל יעילה גם בהנהלת חיובים ומכירות ומאפשרת להכין ביעילות את הטפסים הנחוצים לך, למשל, הוצאת חשבוניות שונות, דוחות משלוחים או רכישת מוצרים.
 • דיווח ביכולתך להכין סוגי דוחות שונים - בתוכנית EXCEL המציגים את פירוטי הנתונים ומתמצתים את הנתונים,למשל, פירוטים הבודקים יכולות ביצועיות של פרוייקט, מראים טעויות בין תוצאות ויזואליות לבין תוצאות בשטח או תוצאות היכולות לשמש אותך בשביל חיזוי תוצאות נתונים.
 • תכנית האקסל הינה תוכנית נהדרת היוצרת מערכות מקצועיות ותכנון לוחות שימושיים, למשל, מערכת שבועית ללימודים, מערכות מחקרים שונות, מערכות מאזנים תקציביים של סופי שנה ומערכות המסייעות לתכנן אירועים, חופשות, פגישות ומסיבות .
 • מעקב באקסל - ניתן לנהל גם גיליונות זמני, למשל, גליון העוקב אחר זמני עבודות, ניהול מעקבי ציוד על ידי רשימות מלאי
 • באקסל ניתן ליצור מגוון רחב ועשיר של לוחות שנה המשמשים לשימוש אקדמאי או לשימוש כספי לוחות אירועים ולוחות עסקיים.

טכנאי מחשבים תל אביב

מעבדת מחשבים בתל אביב שולחת טכנאי מחשבים עד בית הלקוח. טכנאי מחשבים ברמת גן פעיל גם בערים גבעתיים, תל אביב יפו נייד 052-3994242

תיקון מחשב נייד

במקרה של תקלת לוח אם יבוצע במעבדת מחשבים עם משלוח חינם בשירות מהיר מהיום להיום. החלפת מסכים וצירים שבורים, תיקון קונקטור חשמל, מטענים וסוללות מקוריים, ניקוי מאוורר, החלפת דיסק קשיח, שדרוגי זיכרון, תוכנה ועוד

מעבדת מחשבים בתל אביב

טכנאי מחשבים מגיע עד בית הלקוח בשירות מיוחד של בדיקת מחשב חינם ואוסף את המחשב למעבדת מחשבים ואחרי כמה שעות תנתן תשובה על מהות התקלה והצעת מחיר! נייד 0523994242